The Devil's PlayGround 213.135.187.203:27015 - Play or Die Mother Fucker
 
HomeChatBoxCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Критики, пофалби и идеи за The Devils PLayGround

Go down 
АвторПорака
StormBreaker
Devil Admin
Devil Admin
StormBreaker

Posts : 17
Join date : 2010-09-10
Age : 25
Location : Prilep

Критики, пофалби и идеи за The Devils PLayGround Empty
ПишувањеПредмет: Критики, пофалби и идеи за The Devils PLayGround   Критики, пофалби и идеи за The Devils PLayGround Icon_minitimeСаб Сеп 11, 2010 12:19 am

Овде фалете го, критикувајте го и пишувајтеги вашите идеи во врска со серверот
На пример:
Серверов е катастрофа полн е со читери ...... Sad
Серверов е супер се е ок.....
Имам една идеја ако би можело да се направи и Clan War сервер со Warcraft III Frozen Throne mode би било супер..... и слично.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://thedevilsplayground.macedonianforum.net
 
Критики, пофалби и идеи за The Devils PLayGround
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
The Devil's PlayGround - Forum :: The Devil's PlayGround Staffs-
Отиди до: