The Devil's PlayGround 213.135.187.203:27015 - Play or Die Mother Fucker
 
HomeChatBoxCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Критики и пофалби за админите на серверот

Go down 
АвторПорака
StormBreaker
Devil Admin
Devil Admin
StormBreaker

Posts : 17
Join date : 2010-09-10
Age : 25
Location : Prilep

Критики и пофалби за админите на серверот Empty
ПишувањеПредмет: Критики и пофалби за админите на серверот   Критики и пофалби за админите на серверот Icon_minitimeСаб Сеп 11, 2010 12:12 am

Овде критикувајте ги и фалете ги админите
На пример:
Админот Hex одлично си ја врши работата.
Админот Hex ја злоупотребува својата функција и се кара со сите само сменува стази само банира за безпотреба и слично Smile Sad Surprised Shocked Exclamation Question What a Face
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://thedevilsplayground.macedonianforum.net
 
Критики и пофалби за админите на серверот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
The Devil's PlayGround - Forum :: The Devil's PlayGround Staffs-
Отиди до: