The Devil's PlayGround 213.135.187.203:27015 - Play or Die Mother Fucker
 
HomeChatBoxCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Кандидирајтесе за "Admin" овде

Go down 
АвторПорака
StormBreaker
Devil Admin
Devil Admin
StormBreaker

Posts : 17
Join date : 2010-09-10
Age : 25
Location : Prilep

Кандидирајтесе за "Admin" овде Empty
ПишувањеПредмет: Кандидирајтесе за "Admin" овде   Кандидирајтесе за "Admin" овде Icon_minitimeПет Сеп 10, 2010 11:30 pm

На пример:
Nick:
Возраст:
Време поминато на серверот:
Познавање на команди:
Искуство за админ:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://thedevilsplayground.macedonianforum.net
 
Кандидирајтесе за "Admin" овде
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
The Devil's PlayGround - Forum :: The Devil's PlayGround Staffs-
Отиди до: